Osobiste malowanie Mandali

Nie każdy wie ale w kole Mandali ukryta jest niezwykła wiedza o nas samych. Celem warsztatów jest dostrzeżenie i pielęgnowanie wewnętrznej mocy. To okazja to zaistnienia. Odrodzenia się i oczyszczenia. Podczas warsztatów spojrzysz na siebie z innej perspektywy i zaznasz wewnętrznej transformacji.

Malowanie osobistej Mandali to wyjątkowa podróż w głąb siebie, tym samym możliwość rozwoju osobistego, i przeżycia niezwykłe przygody. Proces ten daje również możliwość uzdrowienia i wzrostu, uwalniając ukryte emocje, odblokowując zaszyte głęboko wzorce i przywracają w nas samych naturalna harmonię. Krąg Mandali rozwija naszą wyobraźnię i kreatywność, pobudza intuicję, jest bardzo spontaniczny i piękny chociaż czasem dotyka głęboko ukrytych w nas wzorców.

To także cudowną zabawa formą, kolorem, wyjątkowa atmosfera i fajni ludzie (:

Spotykamy się o godz. 17:00 w sobotę 25 marca w Strefie Jogi na Piotrkowskiej 53 w Łodzi. Na sali nie przebywamy w obuwiu z zewnątrz (:

Koszt warsztatów:
30 zł /osoba
Na miejscu wszystkie potrzebne materiały, herbatka, owoce i ciasteczka. Każdy uczestnik zabierze swoją Mandalę do domu (:

Liczba miejsc ograniczona!
Zapisy na e-mail: kontakt@jogazgierz.com lub przez FB EMLIVING Czwarte piętro (poprzez wiadomości).

Warsztaty poprowadzi: Karolina Jastrzębska
Organizator: EMLIVING Paulina Fuss

Napisz co sądzisz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.