Sprzedajemy chusty

Chusta (Hamak) do Jogi w Powietrzu

(Aerial Antygravity Air Joga ćwiczenia akrobatyczne taniec Fly Yoga)

W naszej ofercie jedyne produkowane w Polsce certyfikowane eco chusty do jogi wraz z akcesoriami do montażu pozwalającymi na bezpieczny trening oraz swobodną regulację wysokości chusty.

Chusta jest przyjemna w dotyku miękka, antypoślizgowa. Wykonana z bawełny z Indii, wzmocniona przędzą poliestrową o specjalnym wytrzymałym splocie. Dzianina posiada atest na zawartość substancji szkodliwych: Certyfikat Oeko-Tex Standard 100 oraz świadectwo badań Instytutu Włókiennictwa w Łodzi na wytrzymałość. Kopie świadectwa certyfikatów można uzyskać przez pocztę mailową funjo@tlen.pl

Wytrzymuje obciążenie dynamiczne do 600 kg. Ćwiczymy bez obuwia, pasków, ekspresów, biżuterii i innych ostrych przedmiotów mogących uszkodzić chustę.

Wymiary chust: Szerokość bez rozciągania 2 m; rozciąga się do 2,5 m; długość według życzenia klienta, standardowo przyjmuje się 5 m. Aktualnie dostępne kolory: naturalny ecru, kolor miętowy, lawenda, grafit, limonka.

Oferujemy profesjonalne szkolenie w zakresie praktyki jogi z chustą (indywidualne lub grupowe). Zapewniamy również pomoc przy montażu chust. Można zakupić samą chustę lub zestaw w skład zestawu wchodzą: chusta wraz z workiem, karabińczyk, lina, 2 haki, kotwa chemiczna do montażu, knaga-mocowanie do ściany służące do regulacji wysokości chusty.

Dla klientów indywidualnych: chusta + worek – 240 zł

Przy zakup minimum 10 sztuk cena do negocjacji.

Dla klientów Jogostanu z aktualnym karnetem: chusta + worek + karabińczyk – 160 zł

Sprzedawca: EMLIVING Paulina Fuss

Przyjmowanie zamówień: kontakt@jogostan.pl

Czas realizacji 3-5 dni w zależności do ilości.