Naturalne cienie do powiek i odżywka do rzęs – warsztaty

Jak zachować piękne spojrzenie a jednocześnie unikać szkodliwych substancji zawartych w komercyjnych kosmetykach?
Zrób własne upiększające kosmetyki z naturalnych składników:)

Oba kosmetyki przygotowuje się w bardzo prosty sposób. Na warsztatach dostaniesz przepisy i adresy sklepów z półproduktami. Będziesz mogła przygotować je samodzielnie w domowych warunkach i tworzyć własne, bajeczne kolory:)

Każda uczestniczka przygotuje dwa prasowane cienie do powiek z naturalnych składników, w wybranych błyszczących lub matowych kolorach. Cienie są nie tylko bezpieczne dla oczu ale także świetnie się utrzymują na powiekach, a ich wykonanie to sama przyjemność (:
W ramach warsztatu zrobimy także naturalną odzywkę do rzęs a”la Revitalash – Odżywka z naturalnych składników – przy regularnym stosowaniu daje efekt wydłużonych, pogrubionych i wzmocnionych rzęs. Nie przepłacasz jak za komercyjną odżywkę, nie ma w niej także szkodliwych składników, które mogą podrażniać oczy.

Spotykamy się popołudniu w piątek 24 lutego w Strefie Jogi na Piotrkowskiej 53 w Łodzi.

Koszt warsztatów: 65 zł /osoba

Liczba miejsc ograniczona!!! Zapisy na e-mail: kontakt@jogazgierz.com lub przez FB (podając preferowane kolory cieni).

Zapisy i zaliczka w wysokości 10 zł/osoba płatna w terminie do 17.02.2017.

Każda uczestniczka przygotuje dwa cienie. Przy zapisie podaj kolory cieni, które chciałabyś zrobić i poziom błyszczenia (albo matowe albo błyszczące) np. jeden cień – turkus/błyszczący, drugi cień – beżowy/mat.

Płatności przyjmowane są w gotówce lub za pośrednictwem przelewu bankowego na numeru konta: mBank: 77 1140 2004 0000 3002 7469 4150
EMLIVING Paulina Fuss, ul. Parzęczewska 52/59, 95-100 Zgierz
Płatność na miejscu.

Prowadzący – Dorota Mlostoń – Właścicielka Akademii Młodości, Certyfikowany Trener Facefitness, Trenerka NLP, Praktyk Access Bars i Facelift. Wykładowca w Akademii Liderów i Studium Psychologii im. C.G.Junga. Jest współautorką programu „Miasto Kobiety” i Gate Method – metody rozwoju osobistego opartej na metaforze miasta. Jest zwolennikiem holistycznego podejścia, dlatego dba nie tylko o umysł i rozwój, ale również o ciało i urodę. Prowadzi warsztaty z facefitness, automasażu twarzy i produkcji naturalnych kosmetyków. Wykonuje odmładzająco-relaksujące zabiegi na twarz i ciało – sesje Bars i Facelift.

Napisz co sądzisz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.