Jogowe wakacje w górach! 14-20.08 / Vege Chusty Chillout

Tylko 4 dni urlopu a cudowny tydzień w oazie spokoju z chustami i energetyczną ekipą (:

Ponownie wracamy do urokliwego pensjonatu Górski Potok w Stroniu Śląskim, który urzekł nas otwartą na widoki salą, przepyszną kuchnią i niesamowita atmosferą.
Wyjazd rozpoczyna się poniedziałkowym ciastem i powitaniem o godz. 13:00 14 sierpnia a kończy w niedzielę 20 sierpnia długim śniadaniem, jogą i pożegnaniem o godz. 13:00.

W programie:
Joga w chustach, hatha joga, vinyasa, joga dla dzieci, zdrowy kręgosłup, wiedza i medytacja, techniki oddechowe, joga śmiechu, joga twarzy, joga&dance. Prócz tego dwa warsztaty kulinarne, letnie kino, ogniska, wspólne wędrówki piesze i rowerowe, nordic walking, sauna, piłkarzyki, bilard i ping-pong 😀
Dla chętnych wspólny spływ pontonami, kajaki, park linowy,
jaskinia niedźwiedźa i inne (:
Nauczyciele: Krzysztof Sylwestrzak, Anna Dębska

Koszt wyjazdu:
890 PLN – osoba ćwicząca dorosła
750 PLN – osoba towarzysząca/dziecko 8-14 lat
450 PLN – dziecko do 7 lat, dzieci do 2 lat bezpłatnie!
Zniżka dla rodziny dla rodziny 4-osobowej -10%!

Cena obejmuje:
– warsztaty: praktyka+wiedza, niezbędny do praktyki sprzęt
– 6 noclegów
– śniadania i obiadokolacje (wegetariańskie, na życzenie wegańskie/bezglutenowe), w ciągu dnia owoce, kawa, herbata bez ograniczeń
– warsztaty kulinarne (pieczenie chleba, kiszonki)
– 2 x po 30 minut/osoba sauny
– nieograniczony dostęp do rodzinnej sali zabaw a przede wszystkim do gór 😀 dużo śmiechu ale i wyciszenie i odpoczynek od zgiełku.

Zakwaterowanie w komfortowych pokojach 2, 3 i 4- osobowych zgodnie z wybraną opcją. Pokoje z łazienkami, bezprzewodowym dostępem do Wi-Fi.

Miejsce:
Spokojna, nieduża, malownicza wieś w samym sercu Sudetów. Pensjonat Górki Potok otoczony górami, które można podziwiać zarówno z pokoi jak i sal warsztatowych. Sosnowe lasy, widok na Śnieżnik, prawdziwa sielanka.
Blisko jaskinie, kopalnia złota, muzeum ziemi, park linowy, muzeum minerów, kolejka linowa, grota solna. Woda hotelowa pochodzi z górskiego źródła, zatem dostępna jest dla gości o każdej porze dnia.
www.gorskipotok.com

Dojazd we własnym zakresie. Umożliwiamy kontakt pomiędzy uczestnikami w celu zaplanowania wspólnej podróży.
Liczba miejsc ograniczona!!!
Zapisy na e-mail: kontakt@jogazgierz.com lub telefonicznie (podając ilość osób, w tym ilość osób ćwiczących oraz ilość dzieci i uwagi dotyczące wyżywienia).

Zaliczka w wysokości 200 zł/osoba płatna w terminie do 10.07.2017.
W przypadku rezygnacji z wyjazdu w terminie po 1 sierpnia 2017 r. zaliczka nie podlega zwrotowi.
Płatności przyjmowane są w gotówce lub za pośrednictwem przelewu bankowego na numeru konta: mBank: 77 1140 2004 0000 3002 7469 4150
EMLIVING Paulina Fuss, ul. Parzęczewska 52/59, 95-100 Zgierz

Prowadzi: Krzysztof Sylwestrzak – przygodę z Jogą zaczął w 2002 roku; absolwent Szkoły Mistrzostwa Sportowego im. Kazimierza Górskiego, z wykształcenia psycholog, absolwent Interregional Academy of Personnel oraz dietetyk. Uczestnik kursu Hatha Jogi u Janusza Szopy. Absolwent szkoły psychotronicznej w Łodzi (specjalizacja medycyna naturalna). Tytułowany nauczyciel programów rozwoju osobistego z elementami Jogi dla dzieci, młodzieży, dorosłych oraz osób w zakładach karnych. Uczestnik dwu-miesięcznego programu „Vedic Wisdom” w Indiach w zakresie starożytnej wiedzy zapisanej w księgach.  Propaguje zdrowy i racjonalny styl życia, co daje mu energię i mądrość w codziennym życiu. Nauczyciel MEDITATION FOUNDATION oraz fundacji ART OF LIVING. Podróżnik. Twórca autorskiego programu zajęć PURNA JOGA. Certyfikowany nauczyciel jogi w chustach.

 

 

Napisz co sądzisz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.