Oferta zajęć JOGA DLA DZIECI skierowana do przedszkoli

Kierujemy do Państwa ofertę skierowanych do przedszkoli oraz szkół zajęć ruchowych dla najmłodszych:
JOGA DLA DZIECI

To kreatywne zajęcia dla dzieci, które korzystnie wpływają na koncentrację, koordynację ruchową, wzmacniają ciało. Łączą edukację z zabawą. A dzięki relaksacji dzieci stają się one uporządkowane i twórcze. Ponadto joga pomaga dzieciom rozwinąć więź zarówno ze sobą oraz z otoczeniem. Wpływa pozytywnie na umysł i ciało. Dzięki ćwiczeniom dziecko może wypracować właściwą postawę, siłę i równowagę. Zajęcia pomagają panować nad emocjami oraz zwiększa poczucie własnej wartości, uczą samoświadomości.
Sesji rozpoczyna się od rozgrzewki, która jest zazwyczaj grą/zabawą ruchową. Następnie ćwiczymy nadal w formie zabawy (nawiązując do świata zwierząt i roślin) asany czyli pozycje jogi. Na koniec zajęć prowadzony jest wyciszający i odprężający relaks.
Warto również zaznaczyć, że joga nie rywalizacji, pracujemy razem w grupach.

Zajęcia dostosowane są do różnych grup wiekowych (mniej więcej od lat 5) i prowadzone są najczęściej w blokach 30-45 minutowych na terenie placówki edukacyjnej w grupach max. 15 osobowych.
Zajęcia prowadzi absolwent Szkoły Mistrzostwa Sportowego im. Kazimierza Górskiego,
nauczyciel jogi: Krzysztof Sylwestrzak, z wykształcenia psycholog. Tytułowany nauczyciel programów rozwoju osobistego z elementami Jogi dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych.
tel. kom. 790 203 207

W przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o kontakt.
Pozdrawiamy!
EMLIVING Paulina Fuss
Strefa Jogi i Medytacji Czwarte piętro w Zgierzu
www.jogazgierz.com

Napisz co sądzisz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.