Joga dla dzieci – kurs instruktorski

Prowadzi: Michał Czerny & Krzysztof Sylwestrzak
 
Kurs skierowany jest zarówno do przyszłym nauczycieli jogi dla dzieci jak i prowadzących zajęcia w placówkach edukacyjnych, wychowawców zimowisk i kolonii, a także kreatywnych rodziców.
 
Uczestnicy dostaną wiedzę w zakresie rozgrzewki ruchowej, jogowych asan dla dzieci, zabaw edukacyjnych, technik relaksacyjnych, pracy z większa grupą opartej na współpracy a nie rywalizacji. Podczas dwóch wspólnych dni przedstawiane praktyczne metody pedagogiczne i wychowawcze zarówno dla instruktorów jak i rodziców umożliwiające organizacje pracy dziecka. Dotkniemy także tematu dyscyplinowania w stanowczy ale łagodny i bezkonfliktowy sposób.
 
JOGA DLA DZIECI to kreatywne zajęcia, łączące edukację z zabawą, które mają korzystny wpływają na koordynację ruchową oraz wzmacniają ciało. Wpływa ona również pozytywnie na umysł. Dzięki relaksacji dzieci stają się uporządkowane i twórcze. Ponadto joga pomaga dzieciom rozwinąć więź zarówno ze sobą jak i z otoczeniem. Dzięki ćwiczeniom dziecko może wypracować właściwą postawę, siłę i równowagę.
 
Ponadto kurs ma na celu przygotowanie dorosłych osób do pracy z dziećmi by pomóc im: kształtować umiejętności raczenia sobie z problemami dnia codziennego, być świadomym swojego ciała i swoich myśli, panować nad swoimi emocjami, brać odpowiedzialność za swoje życie, co dodaje im sił i umacnia, radzić sobie ze stresem i napięciami dzięki poznanym technikom oddechowym, poprawić swoją pamięć i koncentrację, zwiększyć pewność siebie, uwierzyć we własne talenty i możliwość.
 
Czas trwania – 16 godz. (rozłożone na dwa dni):
Sobota godz. 9:00-18:00 (w tym godzinna przerwa na obiad)
Niedziela 11:00-18:00.
(rozłożone na dwa dni, możliwość darmowego przenocowania na sali)
 
Koszt kursu: 690 zł/osoba
Promocja: -15% przy wpłacie do 15.04.2017 r.
Cena obejmuje:
– wiedzę i praktykę
– pomocne materiały edukacyjne
– płytę cd z poszczególnymi asanami
– certyfikat ukończenia kursu
– kawę, herbatę, owoce na miejscu
 
Możliwość nawiązania współpracy z absolwentami kursu w zakresie organizacji zleceń na zajęcia jogi dla dzieci w placówkach edukacyjnych, szkołach jogi i ośrodkach rekreacji ruchowej.
 
Spotykamy się 6 maja 2017 r. na Piotrkowskiej 53 w Łodzi (wejście z deptaka) w Strefie Jogi i Medytacji.
 
Zapisy na e-mail: kontakt@jogazgierz.com, telefonicznie 790 203 207 lub poprzez facebook’a
Zaliczka w wysokości 100 zł płatna w terminie do 30.04.2017. W przypadku rezygnacji z kursu po 1.05.2017 nie podlega zwrotowi.
Płatności przyjmowane są w gotówce lub za pośrednictwem przelewu bankowego na numeru konta:
mBank: 77 1140 2004 0000 3002 7469 4150
EMLIVING Paulina Fuss, ul. Parzęczewska 52/59, 95-100 Zgierz
Wystawiamy fakturę.

Krzysztof Sylwestrzak – absolwent Szkoły Mistrzostwa Sportowego im. Kazimierza Górskiego, z wykształcenia psycholog, absolwent Interregional Academy of Personnel oraz dietetyk. Tytułowany nauczyciel programów rozwoju osobistego z elementami Jogi dla dzieci oraz młodzieży. Prowadząc liczne kursy i szkolenia Jogi w Polsce, Indiach i Niemczech zdobył warsztat i doświadczenie w prowadzeniu zajęć dla różnych grup wiekowych. Nauczyciel fundacji Art of Living. Jeden z prekursorów w Polsce jogi śmiechu.
Od prawie 10 lat nauczyciel na międzynarodowych programów kolonijnych Art Exel dla dzieci w wieku 7-13 lat, oraz YES dla młodzieży. Z dziećmi ćwiczy jogę, uczy technik rodzenia sobie ze stresem, koncentracji oraz szybkiego czytania.
Przygodę z Jogą rozpoczął w 2002 roku. Jest twórcą szkoły Strefa Jogi I Medytacji Czwarte piętro Zgierz&Łódź. Uczestnik Kursu Hatha Jogi u Janusza Szopy i certyfikowany nauczyciel jogi w chustach.

Michał Czarny – absolwent kursu jogi akademickiej, prowadzonego przez prof. Janusza Szopę, instruktor warsztatów rozwoju osobistego, opartych na technikach jogi. Niedościgniony nauczyciel jogi śmiechu. Założyciel Akademii Rozwoju i Twórczej Edukacji Planet ARTE. Były student pedagogi
w zakresie profilaktyki i animacji społeczno – kulturalnej na Uniwersytecie Łódzkim. Od ponad 5 lat pracuje w placówkach
edukacyjnych, ośrodkach fitness, domach kultury i szkołach jogi.
Od 8 lat jako wolontariusz i instruktor aktywnie reprezentuje międzynarodową fundację Art Of Living, posiadającą status konsultanta przy ONZ.
W ramach projektu RE-UP organizował pierwsze w Polsce Yoga Rave Party.

Napisz co sądzisz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.