Joga dla dzieci – kurs instruktorski 22-23.07

Prowadzi: Michał Czerny & Krzysztof Sylwestrzak

Kurs skierowany jest zarówno do przyszłym nauczycieli jogi dla dzieci jak i prowadzących zajęcia w placówkach edukacyjnych, wychowawców zimowisk i kolonii, a także kreatywnych rodziców.

Uczestnicy dostaną wiedzę w zakresie rozgrzewki ruchowej, jogowych asan dla dzieci, zabaw edukacyjnych, technik relaksacyjnych, metod pracy z większa grupą opartej na współpracy a nie rywalizacji. Podczas dwóch wspólnych dni przedstawione zostaną praktyczne metody pedagogiczne i wychowawcze zarówno dla instruktorów jak i rodziców umożliwiające organizację pracy dziecka. Dotkniemy także tematu dyscyplinowania w stanowczy ale łagodny i bezkonfliktowy sposób.

JOGA DLA DZIECI to kreatywne zajęcia, łączące edukację z zabawą, które mają korzystny wpływ na koordynację ruchową oraz wzmacniają ciało. Joga dla dzieci wpływa również pozytywnie na umysł. Dzięki relaksacji dzieci stają się uporządkowane i twórcze. Ponadto joga pomaga dzieciom rozwinąć więź zarówno ze sobą jak i z otoczeniem. Dzięki ćwiczeniom dziecko może wypracować właściwą postawę, siłę i równowagę.

Ponadto kurs ma na celu przygotowanie dorosłych osób do pracy z dziećmi, by pomóc im: kształtować umiejętności raczenia sobie z problemami dnia codziennego; być świadomym swojego ciała i swoich myśli; panować nad swoimi emocjami, brać odpowiedzialność za swoje życie, co ma dodawać im sił i umacniać; radzić sobie ze stresem i napięciami dzięki poznanym technikom oddechowym; poprawić swoją pamięć i koncentrację; zwiększyć pewność siebie, uwierzyć we własne talenty i możliwości.

Czas trwania – 18 godz. (rozłożone na dwa dni, możliwość darmowego przenocowania na sali):
Sobota (Zgierz) godz. 11:00-20:00 (w tym przerwa na obiad)
Niedziela (Łódź) 9:00-18:00.

Koszt kursu: 650 zł/osoba
(płatność na miejscu)
-10% rabatu dla osób, które są po dowolnym jogowym kursie u nas
-10% rabatu jeśli przyprowadzić kogoś ze sobą

Cena obejmuje:
– wiedzę i praktykę
– pomocne materiały edukacyjne
– płytę cd z poszczególnymi asanami
– certyfikat ukończenia kursu
– kawę, herbatę, owoce i wege przekąski na miejscu
– nocleg na sali (dla chętnych)

Spotykamy się 22 lipca 2017 r. na ul. A.Struga 23 w Zgierzu, potem przeniesiemy się Piotrkowską 53 w Łodzi.

Zapisy na e-mail: kontakt@jogazgierz.com, telefonicznie 605 088 660 lub poprzez wiadomość facebook’a
Zaliczka w wysokości 100 zł płatna w terminie do 30.06.2017.
W przypadku rezygnacji z kursu po 15.07.2017 nie podlega zwrotowi. Zaliczki przyjmowane są w gotówce lub za pośrednictwem przelewu bankowego na numeru konta:
mBank: 77 1140 2004 0000 3002 7469 4150
EMLIVING Paulina Fuss, ul. Parzęczewska 52/59, 95-100 Zgierz
Wystawiamy fakturę dla zwolnionych z vat.

Krzysztof Sylwestrzak – absolwent Szkoły Mistrzostwa Sportowego im. Kazimierza Górskiego, z wykształcenia psycholog, absolwent Interregional Academy of Personnel oraz dietetyk. Tytułowany nauczyciel programów rozwoju osobistego z elementami Jogi dla dzieci oraz młodzieży. Prowadząc liczne kursy i szkolenia Jogi w Polsce, Indiach i Niemczech zdobył warsztat i doświadczenie w prowadzeniu zajęć dla różnych grup wiekowych. Nauczyciel fundacji Art of Living. Jeden z prekursorów w Polsce jogi śmiechu.
Od prawie 10 lat nauczyciel na międzynarodowych programów kolonijnych Art Exel dla dzieci w wieku 7-13 lat, oraz YES dla młodzieży. Z dziećmi ćwiczy jogę, uczy technik rodzenia sobie ze stresem, koncentracji oraz szybkiego czytania.
Przygodę z Jogą rozpoczął w 2002 roku. Jest twórcą szkoły Strefa Jogi I Medytacji Czwarte piętro Zgierz&Łódź.

Michał Czerny – dyplomowany instruktor hatha jogi, jogi dla dzieci i warsztatów rozwoju osobistego opartych na techinkach oddechowych i relaksacyjnych; absolwent wielu kursów trenerskich w tym m.in. jogi akademickiej pod okiem prof. Janusza Szopy. Niedościgniony nauczyciel jogi śmiechu. Założyciel Akademii Rozwoju i Twórczej Edukacji – Planet ARTE. Pedagog, kształcił się w zakresie profilaktyki i animacji społeczno – kulturalnej na Uniwersytecie Łódzkim. Od 9 lat pracuje w placówkach edukacyjnych, ośrodkach fitness, domach kultury i szkołach jogi. Od 8 lat jako wolontariusz i instruktor aktywnie reprezentuje międzynarodową fundację Art Of Living, posiadającą status konsultanta przy ONZ. W ramach projektu RE-UP organizował pierwsze w Polsce Yoga Rave Party.

Istnieje możliwość nawiązania współpracy z absolwentami kursu w zakresie organizacji zleceń na zajęcia jogi dla dzieci w placówkach edukacyjnych, szkołach jogi i ośrodkach rekreacji ruchowej.

Napisz co sądzisz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.