Szczegóły Wydarzenia

Joga skąpana w słońcu | Chorwacja

JOGA SKĄPANA W SŁOŃCU.

8 – 15 września (sobota-niedziela, 8 dni)

Vinjerac. Maleńka, licząca 89 mieszkańców, malownicza wioska w Chorwacji. Świetne połączenie z oddalonego 30 km Zadaru i 30 km od wyspy Pag. Piękny krajobraz, stoki górskie, mekka wspinaczy – park narodowy Paklenica w górach Velebit, w samej wiosce zabytkowy kościół, labirynty magicznych kamiennych uliczek, molo, które prowadzi w głąb morza.

Raj dla tych co cenią święty spokój. Nie brakuje miejsc do relaksu nad wodą i opalania się, a dla bardziej wymagających i lubiących sporty wodne 5 km od wsi znajduje się przepiękna znana piaszczysta plaża Pisak.

Tym samym czeka nas cały boski słoneczny tydzień i dwa weekendy, czyli 9 dni cudownego relaksu i zwiedzania.

W programie przede wszystkim joga zdrowego kręgosłupa, hatha joga, vinyasa (płynna joga), joga snu, techniki oddechowe i medytacja.

Koszt wyjazdu:
1800 PLN – osoba ćwicząca dorosła
1500 PLN – osoba towarzysząca/starsze dziecko
dzieci do 3 lat bezpłatnie!

W cenie wyjazdu:
– warsztaty: praktyka+wiedza, doświadczony nauczyciel jogi
– 7 noclegów w przytulnych apartamentach 4-6 osobowych (każdy z dwoma sypialniami, aneksem kuchennym i łazienką)
– warsztaty z masażu shiatsu

wycieczka pontonem

Możliwość skorzystania z sprzętu sportowego! Do dyspozycji gości leżaki, deski sup, ponton, materace, maski do snorkelingu.

Wyżywienie:

Wyżywienie we własnym zakresie. W apartamentach można przygotować śniadanie. Prócz tego na parterze znajduje się ogólna kuchnia, gdzie można gotować i smażyć ryby i frytki. Znajduje się tam również zamrażarka, pralka, dodatkowa lodówka i kostkarka do lodu. Ponadto właściciele Hotelu opowiedzą o lokalnych miejscach z pysznym regionalnym jedzeniem w okolicy. Prawdziwy chorwacki lunch zjemy na przykład w restauracji Konoba Pece (również dla vegan) czy w regionalnej knajpce Pumpurela. Cały rok jest również otwarta lokalna kawiarnia Mornari, gdzie jest pyszna kawa i dobry domowy alkohol.

Nocleg:

Apartamenty Bee – klimatyzowane apartamenty, każdy z dwoma sypialniami 2-os, rozkładaną kanapą w salonie, w pełni wyposażoną kuchnią. Hotel umiejscowiony jest w samym centrum wioski, 3 metry od wody a plażę widać z okna.

Miejsce:

Vinjerac – mała piękna rybacka wioska w Chorwacji, w żupanii zadarskiej.

Świetne połączenie z oddalonego 30 km Zadaru.

Podróż:

Dojazd we własnym zakresie. Umożliwiamy kontakt pomiędzy uczestnikami w celu zaplanowania wspólnej podróży. Umożliwiamy odbiór z lotniska prostą drogą D106 w 30 minut. Najtańsza i najszybsza 1,5 godzinna podróż z woj. łódzkiego to lot do Zadaru z pobliskich lotnisk – Poznań, Modlin, Wrocław.

Zapisy na e-mail: kontakt@jogostan.pl

Liczba miejsc ograniczona!

Organizator: Jogostan

Informacje o wydarzeniu
 vinjerac