Szczegóły Wydarzenia

Zdrowe plecy na lato(A) 27-30 czerwca 2019 Sudety-Agropustelnik

Zdrowe plecy na lato(A) – wyjątkowe rozpoczęcie wakacji w przepięknym siedlisko Agropustelnik – miejscu z dobrą energią.
27-30 czerwca 2019 (czwartek-niedziela)

Wyjazd rozpoczyna się w czwartek o godz. 15:00 27 czerwca a kończy w niedzielę w południe.
W programie: Masaż mięśni głębokich – rollery, zajęcia zdrowe plecy, joga kręgosłupa, hatha joga, vinyasa, joga dla dzieci oraz joga aktywny senior (w zależności od zapotrzebowania grupy), zajęcia z elementami masażu shiatsu, joga snu, techniki oddechowe i medytacja. Wieczorami relaks przy muzyce na żywo (misy tybetańskie, bęben oceaniczny, dzwonki wietrzne, hang), wspólne kino, planszówki dla chętnych.

Koszt wyjazdu:
510 PLN – osoba ćwicząca dorosła
410 PLN – osoba towarzysząca
300 PLN – dziecko do lat 7
dzieci do 3 lat bezpłatnie!

W cenie wyjazdu:
– warsztaty: praktyka+wiedza, doświadczony nauczyciel jogi, niezbędny do praktyki sprzęt
– 3 noclegi w pokojach 2, 3, 4 i 5-os (dwupoziomowe) z łazienkami
– cudowne regionalne jedzenie gospodyni: śniadanie w formie bufetu szwedzkiego z kawą i herbatą oraz wegetariańskie obiadokolację (owoce przez cały dzień)
– spotkanie z piwowarem – Browar Miedzianka

Zakwaterowanie w komfortowych pokojach 2, 3 i 4-osobowych z łazienkami i balkonami z malowniczym widokiem na góry. Wyposażenie pokoi: TV, dostęp do bezpłatnej sieci wi-fi, łazienka z kabiną prysznicową, ręczniki.
Czajnik na korytarzu.

Miejsce:
Gospodarstwo agroturystyczne położone w niewielkiej wsi Pustelnik w Sudetach Środkowych na południu Dolnego śląska, w gminie Marciszów. Z dala od miejskiego zgiełku. Jest tu cicho i spokojnie, dom zbudowany jest z naturalnych surowców. Bogactwo lasów i polnych dróżek sprzyja uprawianiu turystyki pieszej i rowerowej. Agropustelnik stanowi świetną bazę wypadową do zwiedzania zarówno pobliskich Rudaw Janowickich, Gór Kaczawskich czy Wałbrzyskich jak i najwyższych szczytów Karkonoszy. W pobliżu agroturystyki znajdują się szkółki jazdy konnej oraz stadniny oferujące możliwość wypożyczenia konia na niezapomniane przejażdżki po okolicznych bezdrożach.

Pustelnik 26, 58-410 Marciszów, woj. dolnośląskie
http://www.agropustelnik.pl/

Dojazd we własnym zakresie. Umożliwiamy kontakt pomiędzy uczestnikami w celu zaplanowania wspólnej podróży.
Zapisy na e-mail: kontakt@jogostan.pl (podając ilość osób, w tym ilość osób ćwiczących oraz ilość i wiek dzieci .

Zaliczka w wysokości 100 zł/osoba dorosła płatna w terminie do 15.04.2019. Liczba miejsc ograniczona! W przypadku rezygnacji po 15.06.2019 r. zaliczka nie podlega zwrotowi. Płatności przyjmowane są przelewem na konto: mBank: 77 1140 2004 0000 3002 7469 4150 EMLIVING Paulina Fuss, ul. Ciosnowska 9, 95-100 Zgierz.

Zajęcia poprowadzi: Krzysztof Sylwestrzak – przygodę z Jogą zaczął w 2002 roku; absolwent Szkoły Mistrzostwa Sportowego im. Kazimierza Górskiego, z wykształcenia psycholog, absolwent Interregional Academy of Personnel oraz dietetyk. Uczestnik kursu Hatha Jogi u Janusza Szopy. Absolwent szkoły psychotronicznej w Łodzi (specjalizacja medycyna naturalna). Tytułowany nauczyciel programów rozwoju osobistego z elementami Jogi dla dzieci, młodzieży, dorosłych. Nauczyciel MEDITATION FOUNDATION oraz fundacji ART OF LIVING. Podróżnik. Uczestnik 40 godzinnego kursu Masaż tkanek głębokich. Certyfikowany nauczyciel jogi w chustach. Założycie szkoły Jogostan.pl

Organizator: EMLIVING Paulina Fuss – Strefa Jogi i Medytacji – Jogostan

Informacje o wydarzeniu
 43-460 Wisła, Polska
 Jogostan
 +48 605 088 660, +48 790 203 207
 kontakt@jogostan.pl