Szczegóły Wydarzenia

Urlop do góry nogami czyli joga na chustach i wakacyjny chillout

Tydzień wakacji z jogą w powietrzu i nie tylko. Tak tak kochamy to miejsce i najczęściej do niego wracamy! Cudowna sala z widokiem na góry, blisko zalew z kąpieliskiem, kajakami, jaskinie do zwiedzania, spływ pontonami, park linowy i nie tylko. Na miejscu sauna, piłkarzyki, bilard, tenis stołowy do naszej dyspozycji.

Wyjazd rozpoczyna się ciastem i powitaniem po godz. 14:00 27 lipca w sobotę a kończy w piątek 2 sierpnia długim śniadaniem, jogą na kierowców i pożegnaniem o godz. 12:00.

W programie:
Joga w chustach (aerial, air), hatha joga, vinyasa, joga zdrowego kręgosłupa, masaż mięśni-rollery, joga i kreatywne zabawy dla dzieci, shiatsu w parach, wiedza i medytacja, techniki oddechowe, masaż mięśni-rollery. Wieczorami relaks przy muzyce na żywo (misy tybetańskie, bęben oceaniczny, hang). Ponadto spływ kajakami i pontonami, letnie kino, ognisko, warsztat niespodzianka oraz dla chętnych masaże ajurwedyjskie.

1000 PLN – osoba ćwicząca dorosła
800 PLN – osoba towarzysząca/dziecko 10-18 lat
600 PLN – dziecko do 10 lat, dzieci do 2 lat bezpłatnie!
 
Cena obejmuje:
– przez 7 dni warsztaty: praktyka+wiedza, niezbędny do praktyki sprzęt
– noclegi w pokojach 2, 3 i 4-os z łazienkami
– śniadania i obiadokolacje (wegetariańskie) w ciągu dnia owoce, kawa, herbata bez ograniczeń
– 30 minut/osoba – sauna
– ognisko z oscypkami i grzanym winem
– spływ kajakami/pontonami
– warsztat niespodzianka (c.d.n..)
– nieograniczony dostęp sali gier, ogrodu z hamakami, pokoju zabaw dla dzieci a przede wszystkim do gór 😀 dużo śmiechu ale i wyciszenie i odpoczynek od zgiełku.
 
Dodatkowo płatne:
– indywidualne masaże orientalne
(Miody, olejki do ciała do kupienia na miejscu)

Miejsce:
Spokojna, nieduża, malownicza wieś w samym sercu Sudetów. Pensjonat Górki Potok otoczony górami, które można podziwiać zarówno z pokoi jak i sal warsztatowych. Sosnowe lasy, widok na Śnieżnik, prawdziwa sielanka.
Blisko jaskinie, kopalnia złota, muzeum ziemi, park linowy, muzeum minerów, kolejka linowa, grota solna. Woda hotelowa pochodzi z górskiego źródła, zatem dostępna jest dla gości o każdej porze dnia.
www.gorskipotok.com
Dojazd we własnym zakresie. Umożliwiamy kontakt pomiędzy uczestnikami w celu zaplanowania wspólnej podróży.
Zapisy na e-mail: kontakt@jogostan.pl (podając ilość osób, w tym ilość osób ćwiczących oraz ilość dzieci i uwagi dotyczące wyżywienia).

Zaliczka w wysokości 100 zł/osoba dorosła płatna w terminie do 1.05.2019. Liczba miejsc ograniczona!
W przypadku rezygnacji z wyjazdu w terminie po 15 lipca 2019 r. zaliczka nie podlega zwrotowi. Płatności przyjmowane są w gotówce lub za pośrednictwem przelewu bankowego na numeru konta: mBank: 77 1140 2004 0000 3002 7469 4150
EMLIVING Paulina Fuss, ul. Parzęczewska 52/59, 95-100 Zgierz

Zajęcia poprowadzą:

Krzysztof Sylwestrzak – przygodę z Jogą zaczął w 2002 roku; absolwent Szkoły Mistrzostwa Sportowego im. Kazimierza Górskiego, z wykształcenia psycholog, absolwent Interregional Academy of Personnel oraz dietetyk. Uczestnik kursu Hatha Jogi u Janusza Szopy. Absolwent szkoły psychotronicznej w Łodzi (specjalizacja medycyna naturalna). Tytułowany nauczyciel programów rozwoju osobistego z elementami Jogi dla dzieci, młodzieży, dorosłych. Nauczyciel MEDITATION FOUNDATION oraz fundacji ART OF LIVING. Podróżnik. Certyfikowany nauczyciel jogi w chustach. Założycie szkoły Jogostan.pl

Anna Dębska – przygodę z jogą rozpoczęła ponad 10 lat temu, pod okiem znanych nauczycieli zagłębiała się coraz bardziej w ogromną moc jaką ma w sobie joga. Na zajęciach wyciska razem z ćwiczącymi siódme poty i każdego traktuje indywidualnie. „Dlaczego własnie joga? Joga nauczyła mnie kochać siebie, dlatego kocham jogę”.

Michał Chachuła – dyplomowany terapeuta Spa & Wellness, który zabierze Nas w wyjątkowy świat relaksu i naturalnych kosmetyków dzięki cudownym właściwościom masaży ajurwedyjskich i orientalnych.
Więcej o Michale na www.malati.pl

Organizator: EMLIVING Paulina Fuss

 

Informacje o wydarzeniu
 57-550 Stronie Śląskie, Polska
 Jogostan
 +48 605 088 660, +48 790 203 207
 kontakt@jogostan.pl