Szczegóły Wydarzenia

Joga w hamaku, góry i łąka maku

Tradycyjnie już tydzień wakacji z jogą w powietrzu i nie tylko. Tak tak kochamy to miejsce i najczęściej do niego wracamy! Cudowna sala z widokiem na góry, blisko zalew z kąpieliskiem, kajakami, jaskinie do zwiedzania, spływ pontonami, park linowy i nie tylko. Na miejscu sauna, piłkarzyki, bilard, tenis stołowy do naszej dyspozycji.
Wyjazd rozpoczyna się o godz. 15:00 26 lipca w poniedziałek a kończy w niedzielę 1 sierpnia długim śniadaniem, jogą i pożegnaniem o godz. 12:00.
W programie:
Joga w chustach (aerial, air), hatha joga, vinyasa, joga zdrowego kręgosłupa, masaż mięśni-rollery, joga i kreatywne zabawy dla dzieci, wiedza i medytacja, techniki oddechowe, joga w miejscu pracy. Wieczorami relaks przy muzyce na żywo (misy tybetańskie, bęben oceaniczny, hang). Ponadto spływ kajakami lub pontonami, letnie kino, ognisko, warsztat zielarskie, warsztaty bębniarskie lub inne dla dzieci. Dla chętnych wyprawa na termy w uzdrowisku Wojciech w Lądku Zdrój oraz do Jaskini Niedźwiedzia.
Koszt wyjazdu:
1300 PLN – osoba ćwicząca dorosła
900 PLN – osoba towarzysząca/starsze dzieci
600 PLN – dziecko do 10 lat, dzieci do 2 lat bezpłatnie!
Cena obejmuje:
– przez 7 dni warsztaty: praktyka+wiedza, niezbędny do praktyki sprzęt
– noclegi w pokojach 2, 3 i 4-os z łazienkami (i ręcznikami)
– śniadania i obiadokolacje (wegetariańskie) w ciągu dnia kawa, herbata bez ograniczeń
– spływ kajakami/pontonami
– 30 minut/osoba – sauna
– ognisko z oscypkami i grzanym winem
– warsztat niespodzianka dla dorosłych
– warsztat dla dzieci
– nieograniczony dostęp sali gier, ogrodu z hamakami, pokoju zabaw dla dzieci a przede wszystkim do gór, dużo śmiechu ale i wyciszenie i odpoczynek od zgiełku.
Miejsce:
Pensjonat Górki Potok otoczony górami, które można podziwiać zarówno z pokoi jak i sal warsztatowych.
Blisko jaskinie, kopalnia złota, muzeum ziemi, park linowy, muzeum minerów, kolejka linowa, grota solna. Woda hotelowa pochodzi z górskiego źródła, zatem dostępna jest dla gości o każdej porze dnia.
www.gorskipotok.com
Dojazd we własnym zakresie. Umożliwiamy kontakt pomiędzy uczestnikami w celu zaplanowania wspólnej podróży.
Zapisy na e-mail: kontakt@jogostan.pl (podając ilość osób, w tym ilość osób ćwiczących oraz ilość dzieci i uwagi dotyczące wyżywienia).
Zaliczka w wysokości 100 zł/osoba dorosła płatna w terminie do 30.04.2021 r. Liczba miejsc ograniczona!
W przypadku rezygnacji z wyjazdu w terminie po 10 lipca 2021 r. zaliczka nie podlega zwrotowi. Zaliczki na pośrednictwem przelewu bankowego na numeru konta: mBank: 77 1140 2004 0000 3002 7469 4150
EMLIVING Paulina Fuss, ul. Ciosnowska 9, 95-100 Zgierz
Organizator: jogostan.pl
Informacje o wydarzeniu
 57-550 Stronie Śląskie, Polska