Szczegóły Wydarzenia

Koncert Mis Kryształowych Gongów i Uzdrawiających Pieśni

Zapraszam Ciebie na Kryształową Ceremonię, duchową podróż w Świat magicznych dźwięków i kosmicznych instrumentów. Do krainy gdzie będziesz mógł odczuć siebie i doświadczyć Przestrzeni swojego SERCA, gdzie moc Uzdrawiających Pieśni, rozświetli Twoje Ciało i Duszę.

Zagrają dla Was nowe misy kryształowe, harfa kryształowa, gong TamTam, misy terapeutyczne oraz kamertony. Dodatkowo podczas koncertu usłyszysz takie instrument jak: kij deszczowy, grzechotki, sansule, tingsze, shrutibox a także usłyszysz mantry i otwierające serce pieśni, które otrzymałam w darze od wszechświata.

W trakcie koncertu koncentrujemy się głownie na swoim sercu, ciele i obecności w ” Tu i Teraz ” dostrajając się do uzdrawiających częstotliwości. Koncert to nie tylko czas na relaks ale także przestrzeń na doświadczanie siebie, swojej wielowymiarowej istoty.

Wspieram ten proces poprzez terapeutyczne esencje „AquaCrystal” są to kompozycje stworzone przeze mnie, na bazie krystalicznej wody ze źródła z pogórza izerskiego oraz olejków Young Living. Po koncercie będzie możliwość nabycia takich sprei.

Kiedy: 12 października (sobota) godz. 18.00
Miejsce: Strefa Jogi i Medytacji Jogostan Czwarte piętro, Zgierz ul. A.Struga 23, IV piętro, lokal 415. Na miejscu herbatka i owoce.
Czas: ok 1.5 h

Wstęp:
– 45 zł miejsce w chuście lub na macie (decyduje kolejność rezerwacji, płatność na miejscu)

UWAGA: ilość miejsc ograniczona wymagane wcześniejsze zapisy poprzez mail kontakt@jogostan.pl lub sms do Pauliny 605 088 660 (w treści z dopiskiem HAMAK lub MATA, potwierdzeniem zapisania jest sms lub mail zwrotny) lub bezpośrednio w strefie jogi i medytacji Jogostan.

Ponadto będzie można skorzystać z autorskiego uzdrawiającego wysoko wibracyjnego masażu Camili Vatral >>>AromaCrystal<<< który łączy refleksologie, masaż relaksacyjny, aromaterapie, sesje dźwiękową i energetyczną więcej info pod nr tel. 790 688 880

Koncert poprowadzi :
Camila Vatral – prekursorka i propagatorka kryształowych dźwięków w Polsce. Pieśniarka, Malarka, Nauczycielka Vedic Art, Uzdrowicielka Rekonektywna, Artystka Intuicyjna. Pracuje z ciałem, tańcem, dźwiękiem, aromaterapią, masażami, ziołami i roślinami mocy. Swoją podróż z kryształowymi misami rozpoczęłam w 2012 roku do tej pory zagrała ok 600 koncertów w Polsce i zagranicą. Prowadzi autorskie warsztaty, masaże oraz koncerty z kryształowymi misami.

Więcej info na :
www.krysztalowyportal.pl

Informacje o wydarzeniu
 Andrzeja Struga 23, 95-100 Zgierz, Polska