Szczegóły Wydarzenia

Joga & Sylwester na dobry początek

Przez 5 dni Joga i kameralny Sylwester na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej w miejscu z dobrą energią.
28 grudnia 2019 – 1 stycznia 2020 (sobota-środa)

Wyjazd rozpoczyna się w sobotę o godz. 15:00 i kończy 1 stycznia 2020 r. O godz. 15 by każdy mógł bezpiecznie dojechać do domu (:
W programie: Joga zdrowego kręgosłupa, hatha joga, vinyasa (płynna joga), masaż mięśni głębokich – rollery, joga snu, techniki oddechowe i medytacja, wieczorami relaks przy muzyce na żywo (misy tybetańskie, bęben oceaniczny, dzwonki wietrzne, hang), wieczór filmowy, planszówki oraz kameralny Sylwester z ogniskiem.

Koszt wyjazdu:
850 PLN – osoba ćwicząca dorosła
750 PLN – osoba towarzysząca/dziecko powyżej 10 lat
600 PLN – dziecko do lat 10 lat
dzieci do 3 lat bezpłatnie!

W cenie wyjazdu:
– warsztaty: praktyka+wiedza, doświadczony nauczyciel jogi, niezbędny do praktyki sprzęt
– 4 noclegi w pokojach 2, 3, 4 i 5-6 os z łazienkami
– śniadanie oraz obiadokolacje w formie bufetu (wegetariańskie, w ciągu dnia owoce)
– kolacja Sylwestrowa
– ognisko w Sylwestra z grzanym winem i pieczonymi pampuchami
– ścianka wspinaczkowa na terenie hoStelu bez ograniczeń

Sylwester 2019/2020 w stylu PRL

Sylwester w oryginalnej scenerii i pełen magicznych wspomnień, ceraty w kratę, goździki, papier toaletowy na kartki. Nie zabraknie jedzenia, dyskusji przy stole ale i tańców! Mile widziane stroje w stylu lat 60/70/80.- wyjątkowy nastrój
– jedzenie w klimacie PRL (na przykład sałatka warzywna, paprykarz, zimne nóżki, jajka z majonezem, śledzie, kotlety jajeczne, inne blok czekoladowy czy wuzetka)
– herbata i kawa, wódka, wina owocowe, zimne napoje
– ognisko z kluskami na parze, kiełbasą i pajdą chleba

Będziemy bawić się przy najlepszych hitach z tamtych lat. Nie zabraknie przebojów Czesława Niemena, Marka Grechuty, Perfectu, Chłopców z Placu Broni, Lombardu, Grzegorza Ciechowskiego, Skaldów czy Alibabek i innych.

 

Miejsce: TrafoBaseCamp to hoStel, knajpka, ścianka i sklep wspinaczkowy – umiejscowione w samym środku Jury Krakowsko – Częstochowskiej w Podlesicach. Mikroklimat sprawia, że jest to idealne wręcz miejsce do wypoczynku. Przepiękna kraina o urozmaiconym krajobrazie z charakterystycznymi białymi ostańcami, bogata w zabytki architektury, cenna przyrodniczo i niezwykle atrakcyjna dla rodzinnej rekreacji, ale również dla miłośników sportów ekstremalnych.
Podlesice 79, 42-425 Podlesice
http://trafobasecamp.pl/

Pobliskie atrakcje:
– wyciąg narciarski 2,5 km w Morsku
– wypożyczalnię nart skiturowych na miejscu (możliwość zamówienia szkolenia pilotażowego)
– morsowanie
– zamki orlich gniazd, spacery w skały Rzędkowickie, Góry Zborów i Morskie itp.

Dojazd we własnym zakresie. Umożliwiamy kontakt pomiędzy uczestnikami w celu zaplanowania wspólnej podróży.

Zapisy na e-mail: kontakt@jogostan.pl (podając ilość osób, w tym ilość osób ćwiczących oraz ilość i wiek dzieci).

Zaliczka w wysokości 100 zł/osoba dorosła płatna w terminie do 15.10.2019. Liczba miejsc ograniczona! W przypadku rezygnacji po 15.12.2019 r. zaliczka nie podlega zwrotowi. Płatności przyjmowane są przelewem na konto: mBank: 77 1140 2004 0000 3002 7469 4150 EMLIVING Paulina Fuss, ul. Ciosnowska 9, 95-100 Zgierz.

Zajęcia poprowadzi: Krzysztof Sylwestrzak – przygodę z Jogą zaczął w 2002 roku; absolwent Szkoły Mistrzostwa Sportowego im. Kazimierza Górskiego, z wykształcenia psycholog, absolwent Interregional Academy of Personnel oraz dietetyk. Uczestnik kursu Hatha Jogi u Janusza Szopy. Absolwent szkoły psychotronicznej w Łodzi (specjalizacja medycyna naturalna). Tytułowany nauczyciel programów rozwoju osobistego z elementami Jogi dla dzieci, młodzieży, dorosłych. Nauczyciel MEDITATION FOUNDATION oraz fundacji ART OF LIVING. Podróżnik. Uczestnik 40 godzinnego kursu Masaż tkanek głębokich. Certyfikowany nauczyciel jogi w chustach. Założycie szkoły Jogostan.pl

Organizator: EMLIVING Paulina Fuss – Strefa Jogi i Medytacji – Jogostan

Informacje o wydarzeniu
 42-425 Podlesice, Polska