Szczegóły Wydarzenia

Joga i Uważność jesienią – Agropustelnik 6-11 listopad

Zapisy na listę rezerwową.
Polska piękna złota jesień w cudownym siedlisku Agropustelnik – miejscu z dobrą energią.
6-11 listopada 2019 (piątek-środa, aż 6 błogich dni)!
 
Wyjazd rozpoczyna się w piątek o godz. 16:00 a kończy w świąteczną środę w południe.
W programie: Joga zdrowego kręgosłupa, hatha joga, vinyasa (płynna joga), masaż mięśni głębokich – rollery, joga dla dzieci, joga snu, techniki oddechowe i medytacja, prócz tego miejscowa sauna z chłostami i kąpielą w stawie (: Wieczorami relaks przy muzyce na żywo (misy tybetańskie, bęben oceaniczny, dzwonki wietrzne, hang). Film, ognisko. Zwiedzimy również browar w Miedziance wraz z degustacją warzonych tam piw.
 
Koszt wyjazdu:
850 PLN – osoba ćwicząca dorosła
700 PLN – osoba towarzysząca/starsze dziecko
400 PLN – dziecko do lat 7
dzieci do 3 lat bezpłatnie!
 
W cenie wyjazdu:
– warsztaty: praktyka+wiedza, doświadczony nauczyciel jogi, niezbędny do praktyki sprzęt
– 5 noclegów w pokojach 2, 3, 4 i 5-os (dwupoziomowe) z łazienkami
– cudowne regionalne jedzenie: śniadanie oraz wegetariańskie obiadokolację w formie bufetu (ciasto, napary z ziół, kawa, herbata)
– spotkanie z piwowarem wraz z degustacją – Browar Miedzianka
– ognisko z pampuchami
Dodatkowo płatne:
– dla chętnych miejscowa sauna z chłostami i kąpielą w stawie zrzutka 10 zł/osoba
 
Miejsce:
Gospodarstwo agroturystyczne położone w niewielkiej wsi Pustelnik w Sudetach Środkowych na południu Dolnego śląska, w gminie Marciszów. Z dala od miejskiego zgiełku. Jest tu cicho i spokojnie, dom zbudowany jest z naturalnych surowców. Bogactwo lasów i polnych dróżek sprzyja uprawianiu turystyki pieszej i rowerowej. Agropustelnik stanowi świetną bazę wypadową do zwiedzania zarówno pobliskich Rudaw Janowickich, Gór Kaczawskich czy Wałbrzyskich jak i najwyższych szczytów Karkonoszy. W pobliżu agroturystyki znajdują się szkółki jazdy konnej oraz stadniny oferujące możliwość wypożyczenia konia na niezapomniane przejażdżki po okolicznych bezdrożach.
 
Pustelnik 26, 58-410 Marciszów, woj. dolnośląskie
http://www.agropustelnik.pl/
 
Dojazd we własnym zakresie. Umożliwiamy kontakt pomiędzy uczestnikami w celu zaplanowania wspólnej podróży.
Zapisy na e-mail: kontakt@jogostan.pl (podając ilość osób, w tym ilość osób ćwiczących oraz ilość i wiek dzieci).
 
Zaliczka w wysokości 100 zł/osoba dorosła płatna w terminie do 15.09.2020. Liczba miejsc ograniczona! W przypadku rezygnacji po 1.11.2020 r. zaliczka nie podlega zwrotowi. Płatności przyjmowane są przelewem na konto: mBank: 77 1140 2004 0000 3002 7469 4150 EMLIVING Paulina Fuss, ul. Ciosnowska 9, 95-100 Zgierz.
 
Zajęcia poprowadzi: Krzysztof Sylwestrzak – przygodę z Jogą zaczął w 2002 roku; absolwent Szkoły Mistrzostwa Sportowego im. Kazimierza Górskiego, z wykształcenia psycholog, absolwent Interregional Academy of Personnel oraz dietetyk. Uczestnik kursu Hatha Jogi u Janusza Szopy. Absolwent szkoły psychotronicznej w Łodzi (specjalizacja medycyna naturalna). Tytułowany nauczyciel programów rozwoju osobistego z elementami Jogi dla dzieci, młodzieży, dorosłych. Nauczyciel MEDITATION FOUNDATION oraz fundacji ART OF LIVING. Podróżnik. Uczestnik 40 godzinnego kursu Masaż tkanek głębokich. Certyfikowany nauczyciel jogi w chustach. Założycie szkoły Jogostan.pl
 
Organizator: EMLIVING Paulina Fuss – Strefa Jogi i Medytacji – Jogostan
 
 
Informacje o wydarzeniu
 Pustelnik 26, 58-410, Polska