Szczegóły Wydarzenia

Slow Majówka z aerial jogą i tajskim Sudety 29.04-5.05.2019

Cudowne 7 dni w oazie spokoju z chustami i wyjątkową energią (:

Ponownie wracamy do urokliwego pensjonatu Górski Potok w Stroniu Śląskim, który urzekł nas otwartą na widoki salą, przepyszną kuchnią i niesamowita atmosferą.
Wyjazd rozpoczyna się wtorkowym świątecznym ciastem i powitaniem o godz. 15:00 29 kwietnia w poniedziałek a kończy w niedzielę 5 maja długim śniadaniem, jogą i pożegnaniem o godz. 12:00.

W programie:
Joga w chustach (aerial, air), hatha joga, vinyasa, joga dla dzieci, zdrowy kręgosłup, wiedza i medytacja, techniki oddechowe, joga śmiechu, joga&dance, głęboki masaż mięśni głębokich – rollery, warsztaty masaż tajski pary, masaże indywidualne, koncert mis kryształowych i inne.

Prócz tego letnie kino, ognisko, sauna, piłkarzyki, bilard i ping-pong :Dla chętnych wspólny spływ kajaki, park linowy, jaskinia niedźwiedzia – wejście turystyczne i ekstremalne (:

Koszt wyjazdu:
950 PLN – osoba ćwicząca dorosła
800 PLN – osoba towarzysząca/dziecko powyżej 13
600 PLN – dziecko do 13 lat, dzieci do 2 lat bezpłatnie!
Zniżka dla rodziny dla rodziny 4-osobowej -5%!

Cena obejmuje:
– przez 7 dni warsztaty: praktyka+wiedza, niezbędny do praktyki sprzęt
– noclegi w pokojach 2, 3 i 4-os z łazienkami
– śniadania i obiadokolacje (wegetariańskie, na życzenie wegańskie/bezglutenowe), w ciągu dnia owoce, kawa, herbata bez ograniczeń
– 30 minut/osoba – sauna
– ognisko z oscypkami i grzanym winem
– koncert mis kryształowych z gościem specjalnym
– warsztat masaż tajski/pary
– spływ kajakowy

– nieograniczony dostęp do rodzinnej sali zabaw a przede wszystkim do gór 😀 dużo śmiechu ale i wyciszenie i odpoczynek od zgiełku.

Dodatkowo płatne:

– masaż tajski 60/90 min w dobrej cenie (:

Zakwaterowanie w komfortowych pokojach 2, 3 i 4- osobowych w pensjonacie i domku z niezależną kuchnią zgodnie z wybraną opcją. Pokoje z łazienkami, część z balkonami, bezprzewodowym dostępem do Wi-Fi.

Miejsce:
Spokojna, nieduża, malownicza wieś w samym sercu Sudetów. Pensjonat Górki Potok otoczony górami, które można podziwiać zarówno z pokoi jak i sal warsztatowych. Sosnowe lasy, widok na Śnieżnik, prawdziwa sielanka.
Blisko jaskinie, kopalnia złota, muzeum ziemi, park linowy, muzeum minerów, kolejka linowa, grota solna. Woda hotelowa pochodzi z górskiego źródła, zatem dostępna jest dla gości o każdej porze dnia.
www.gorskipotok.com

Dojazd we własnym zakresie. Umożliwiamy kontakt pomiędzy uczestnikami w celu zaplanowania wspólnej podróży.
Liczba miejsc ograniczona!!!
Zapisy na e-mail: kontakt@jogostan.pl (podając ilość osób, w tym ilość osób ćwiczących oraz ilość dzieci i uwagi dotyczące wyżywienia).

Zaliczka w wysokości 100 zł/osoba dorosła płatna w terminie do 1.03.2019.

W przypadku rezygnacji z wyjazdu w terminie po 15 kwietnia 2019 r. zaliczka nie podlega zwrotowi.

Płatności przyjmowane są w gotówce lub za pośrednictwem przelewu bankowego na numeru konta: mBank: 77 1140 2004 0000 3002 7469 4150
EMLIVING Paulina Fuss, ul. Parzęczewska 52/59, 95-100 Zgierz

Prowadzi:
Krzysztof Sylwestrzak – przygodę z Jogą zaczął w 2002 roku; absolwent Szkoły Mistrzostwa Sportowego im. Kazimierza Górskiego, z wykształcenia psycholog, absolwent Interregional Academy of Personnel oraz dietetyk. Uczestnik kursu Hatha Jogi u Janusza Szopy. Absolwent szkoły psychotronicznej w Łodzi (specjalizacja medycyna naturalna). Tytułowany nauczyciel programów rozwoju osobistego z elementami Jogi dla dzieci, młodzieży, dorosłych. Nauczyciel MEDITATION FOUNDATION oraz fundacji ART OF LIVING. Podróżnik. Certyfikowany nauczyciel jogi w chustach. Założycie szkoły Jogostan.

Anna Dębska – przygodę z jogą rozpoczęła ponad 10 lat temu, pod okiem znanych nauczycieli zagłębiała się coraz bardziej w ogromną moc jaką ma w sobie joga. Na zajęciach wyciska razem z ćwiczącymi siódme poty i każdego traktuje indywidualnie. „Dlaczego własnie joga? Joga nauczyła mnie kochać siebie, dlatego kocham jogę”.

Ula Sienkiewicz – poprowadzi warsztaty z masażu tajskiego oraz zajęcia relaksacyjne w chustach. Podczas majówki dodatkowo będzie można skorzystać z indywidualnego masażu tajskiego w promocyjnej cenie. Nauczyciel Ula Sienkiewicz absolwentka Podyplomowych Studiów Relaksacji i Jogi na Wydziale Rehabilitacji AWF Warszawskim, ukończyła między innymi: kurs Vipassany nauczany przez S. N. Goenkę, tantry pod okiem Luchisa Pustoty i tajskiego masażu jogicznego z Kanyą Krongboon.

Organizator: EMLIVING Paulina Fuss

Informacje o wydarzeniu
 57-550 Stronie Śląskie, Polska
 Jogostan
 +48 605 088 660, +48 790 203 207
 kontakt@jogostan.pl