Szczegóły Wydarzenia

4 Fundamenty Zdrowia – podstawy ajurwedy

Ajurweda to siostra jogi, holistyczna medycyna, który uczy nas jak zachować dobre zdrowie, sprawne ciało i umysł.
Słowo ajur oznacza życie, a weda wiedzę – czyli, aby osiągnąć zdrowie i równowagę, należy najpierw zrozumieć swoje własne życie.
Szukając podpowiedzi jak żyć w zdrowiu, często gubimy się w gąszczu bardzo wielu teorii, jadłospisów, polecanych aktywności, a według ajurwedy najlepszym kompasem, który poprowadzi Cię do zdrowia jesteś Ty sama/Ty sam. Wystarczy sięgnąć po kilka prostych ajurwedyjskich wskazówek.
O tych prostych radach od Ajurwedy będziemy mówić podczas najbliższych warsztatów w Zgierzu: „4 fundamenty zdrowia, czyli podstawy ajurwedy dla każdego”.
Jeśli słyszałeś/ słyszałaś o ajurwedzie i chciałbyś zgłębić temat to zapraszamy Cię serdecznie.🧘‍♂️✨
✨Szukasz prostych rozwiązań, do wdrożenia od zaraz, które wskażą Ci jak dbać o ciało i umysł, który jest pełen energii i witalności.
✨Praktykujesz jogę i chcesz poszerzyć swoje praktykę o kolejne tajniki wedyjskiej tradycji Indii, które można łatwo zaadaptować do współczesnego życia, zapraszamy!
Jeśli czujesz, że:
⚡doświadczasz spadku poziomu energii,
⚡zmagasz się ze stresem, wypaleniem,
⚡chcesz wprowadzić pozytywne zmiany w oparciu o naturalne metody, to podczas warsztatów poznasz kilka ajurwedyjskich sposobów do zastosowania od zaraz.
KIEDY: 22.06, godz. 11:30-13:30
GDZIE: JOGOSTAN Strefa Jogi i Medytacji, Zgierz, Łódzka 4/6, parter, wejście z lewej strony budynku, parking przez lokalem
CENA: 80 PLN (gotówką w dniu warsztatu)
JAK SIĘ ZAPISAĆ: napisz wiadomość prywatną na FB albo SMS: 531 483 663 lub bezpośrednio w Jogostanie.
Do zobaczenia!
🌿🌿🌿
Warsztat poprowadzi Aleksandra Fertlińska, certyfikowana konsultantka ajurwedyjska I stopnia, nauczycielka jogi, trenerka i facylitatorka, członkini ogólnopolskiego Stowarzyszenia Prana, które zrzesza specjalistów ajurwedy. Prowadzi indywidualne konsultacje z klientami podczas których, dobiera szyty na miarę plan, obejmujący dietę, aktywność fizyczną, styl życia oraz naturalne zabiegi. Wszystkie te metody, właściwie skomponowane, pozwalają na poczucie harmonii między ciałem, umysłem i świadomością, a co za tym idzie, pomagają w ustabilizowaniu zdrowia, dobrego samopoczucia i jakości życia.
Współprowadzi studio „Makia” w Bełchatowie, którego misją jest promowanie harmonijnego życia. Praktykujemy naturalne zabiegi, masaże, prowadzimy sesje jogi, korzystamy z ajurwedy, która pomaga żyć w zgodzie ze sobą, dbać o dobrostan psychiczny i fizyczny na co dzień.

Pokaż mniej
Zgierz
Informacje o wydarzeniu
 Łódzka 4/6, Zgierz