Piątki z salsą od 25 stycznia


Kurs Salsy dla singli i par od zera. Nowość w Zgierzu.

SALSA to muzyka i niezwykle popularny i energiczny taniec tańczony na całym świecie. Chcemy nauczyć Cię tańczyć tak, że gdziekolwiek pojedziesz, to będziesz potrafił zatańczyć z każdym i będziesz miał z tego niesamowitą frajdę. 

Nowy rok i karnawał, to świetny moment, żeby zacząć się uczyć tańczyć salsę. Dla nas salsa i taniec to wielka życiowa pasja. Sami tańczymy, bawimy się na imprezach i uczymy w tańca. Po 13 latach pracy Pawła w szkole tańca ProjectSalsa w Łodzi, teraz pomyśleliśmy, żeby dotrzeć z naszymi kursami tańca i naszą pasją do mniejszych miast blisko Łodzi. Prowadzimy już zajęcia w Aleksandrowie Łódzkim – TERAZ PORA NA ZGIERZ. Roztańczymy Zgierz!

Zaczynamy zapisy do grupy początkującej – SALSA poziom P1 (możesz przyjść w parze lub samemu).

Zajęcia odbywać się będą w piątki o godzinie 20:30 i trwać będą 1h. Miejsce: Zgierz, Andrzeja Struga 23, pokój 415 – Swoich przytulnych wnętrz użyczy nam Strefa Jogi i Medytacji Jogostan. EMliving Czwarte piętro Joga Zgierz. UWAGA. koniecznie weźcie ze sobą obuwie na zmianę (sportowe i suche :))

Zajęcia prowadzą: Kamila Żołnierkiewicz i Paweł Pijanowski

Koszt 1h zajęć = 25zł /os, zniżka dla posiadaczy kart Benefit Multisport -20%

Karnety będzie można wykupić na cały jeden poziom nauki (np. poziom P1 – czyli „początkujący 1”). Jeden poziom obejmuje 5 spotkań nauki. Koszt karnetu: 125zł, ze zniżką (20%) Benefit Multisport 100zł.

Wypisz – Edytuj swoją subskrypcję

A.Struga 23, Zgierz