Joga w Powietrzu

To wyjątkowa technika ćwiczeń z wykorzystaniem podwieszanej chusty, w której można siedzieć, stać, leżeć a nawet się schować. Ćwiczenie w tej sposób pozwala na odciążenie naszej masy ciała, co pozwala na bezpieczne wykonywanie asan.

Rozkład Zajęć

  Start Koniec Zespół Adres
wtorek 18:30 20:00 Krzysztof Zgierz
środa 09:00 10:30 Krzysztof Zgierz
czwartek 18:30 20:00 Bożena Zgierz
piątek 17:00 18:30 Krzysztof Zgierz
wtorek
18:30 - 20:00 - Krzysztof - o Zgierz
środa
09:00 - 10:30 - Krzysztof - o Zgierz
czwartek
18:30 - 20:00 - Bożena - o Zgierz
piątek
17:00 - 18:30 - Krzysztof - o Zgierz

Krzysztof Sylwestrzak – przygodę z Jogą zaczął w 2002 roku; absolwent Szkoły Mistrzostwa Sportowego im. Kazimierza Górskiego, z wykształcenia psycholog, absolwent Interregional Academy of Personnel oraz dietetyk. Uczestnik kursu Hatha Jogi u Janusza Szopy. Absolwent szkoły psychotronicznej w Łodzi (specjalizacja medycyna naturalna). Tytułowany nauczyciel programów rozwoju osobistego z elementami Jogi dla dzieci, młodzieży, dorosłych oraz osób w zakładach karnych. Uczestnik dwu-miesięcznego programu „Vedic Wisdom” w Indiach w zakresie starożytnej wiedzy zapisanej w księgach.  Propaguje zdrowy i racjonalny styl życia, co daje mu energię i mądrość w codziennym życiu. Nauczyciel MEDITATION FOUNDATION oraz fundacji ART OF LIVING. Podróżnik. Twórca autorskiego programu zajęć PURNA JOGA. Certyfikowany nauczyciel jogi w chustach, w Polsce po kursach w Warszawie i Częstochowie.

Bożena Piekarska - jogowa bizneswoman. Prowadzi własną firmę, od 10 lat fascynuje ją kultura indyjska, w tym joga. Tańczyła salsę i taniec towarzyski, obecnie jest certyfikowaną nauczycielką praktyki z elementami Aerial/Antygravity Yoga, propaguje zdrowy tryb życie i holistyczne podejście do życia.