Szczegóły Wydarzenia

Joga u źródeł – Szczyrk 30/07-5/08

Joga u źródeł
Szczyrk 30.07.2018 – 5.08.2018

Cudowny tydzień w baśniowej scenerii!

Wyjazd rozpoczyna się poniedziałkowym ciastem i powitaniem o godz. 14:00 30 lipca a kończy w niedzielę 5 sierpnia długim śniadaniem, jogą dla kierowców i pożegnaniem o godz. 12:00.

W programie:
Joga kręgosłupa, hatha joga, vinyasa, joga dla dzieci, joga rodzinna, wiedza i medytacja, techniki oddechowe, joga śmiechu, 108 powitań, joga&dance, nauka automasażu oraz rollery do masażu mięśni. Aerial joga/na chustach na stelażu zewnętrznym.
Nauczyciele: Krzysztof Sylwestrzak, Anna Dębska
Prócz tego letnie warsztaty artystyczne, kino, kolacja grillowa, wspólne wędrówki piesze i rowerowe, nordic walking;
bez ograniczeń: plac zabaw dla dzieci i małpki gaj, siłownia, piłkarzyki, tenis stołowy, ogromne szachy na dworze, zewnętrzny basen z podgrzewaną wodą 😀
Za dodatkową opłatą (dla nas -30%) sauna, jacuzzi,
zabiegi rehabilitacyjne.

Koszt wyjazdu:
1100 PLN – osoba ćwicząca dorosła
850 PLN – osoba towarzysząca/dziecko 10-18 lat
650 PLN – dziecko do 10 lat
dzieci do 4 lat bezpłatnie!
Zniżka dla rodziny dla rodziny 4-osobowej i większej -5%!

Mamy świadomość, że to najbogatsze w ofercie a równocześnie najtańsze wyjazdy z jogą w Polsce, i jesteśmy z nich dumni 😀

Cena obejmuje:
– warsztaty: praktyka i wiedza, niezbędny do praktyki sprzęt w komfortowej sali
– 6 noclegów
– śniadania i obiadokolacje (wegetariańskie, na życzenie wegańskie/bezglutenowe), w ciągu dnia owoce
– korzystanie z basenu zewnętrznego i pozostałym atrakcji na terenie ośrodka (siłownia, gry stołowe, sale zabaw dla dzieci)
– nieograniczony dostęp do gór 😀 dużo śmiechu ale i wyciszenie i odpoczynek od zgiełku

Zakwaterowanie w komfortowych pokojach 1, 2, 3, 4 – osobowych zgodnie z wybraną opcją. Pokoje z łazienkami, bezprzewodowym dostępem do Wi-Fi.
Pensjonat:
https://www.orle-gniazdo.pl/
Centrum Kongresów i Rekreacji
Orle Gniazdo Szczyrk Sp. z o.o.
ul. Wrzosowa 28a
43-370 Szczyrk, Polska

Dojazd we własnym zakresie. Umożliwiamy kontakt pomiędzy uczestnikami w celu zaplanowania wspólnej podróży.
Liczba miejsc ograniczona!!!
Zapisy na e-mail: kontakt@jogostan.pl (podając ilość osób, w tym ilość osób ćwiczących oraz ilość i wiek dzieci i uwagi dotyczące wyżywienia).

Zaliczka w wysokości 200 zł/osoba dorosła płatna w terminie do 1.05.2018.
W przypadku rezygnacji z wyjazdu w terminie po 15 lipca 2018 r. zaliczka nie podlega zwrotowi.
Płatności przyjmowane są w gotówce lub za pośrednictwem przelewu bankowego na numeru konta: mBank: 77 1140 2004 0000 3002 7469 4150
EMLIVING Paulina Fuss, ul. Parzęczewska 52/59, 95-100 Zgierz

Prowadzą:
Krzysztof Sylwestrzak – przygodę z Jogą zaczął w 2002 roku; absolwent Szkoły Mistrzostwa Sportowego im. Kazimierza Górskiego, z wykształcenia psycholog, absolwent Interregional Academy of Personnel oraz dietetyk. Uczestnik kursu Hatha Jogi u Janusza Szopy. Absolwent szkoły psychotronicznej w Łodzi (specjalizacja medycyna naturalna). Tytułowany nauczyciel programów rozwoju osobistego z elementami Jogi dla dzieci, młodzieży, dorosłych. Nauczyciel MEDITATION FOUNDATION oraz fundacji ART OF LIVING. Podróżnik. Certyfikowany nauczyciel jogi w chustach. Założycie szkoły Jogostan.
Anna Dębska – przygodę z jogą rozpoczęła ponad 10 lat temu, pod okiem znanych nauczycieli zagłębiała się coraz bardziej w ogromną moc jaką ma w sobie joga. Na zajęciach wyciska razem z ćwiczącymi siódme poty i każdego traktuje indywidualnie. „Dlaczego własnie joga? Joga nauczyła mnie kochać siebie, dlatego kocham jogę”.

Organizator: EMLIVING Paulina Fuss

LOKALIZACJA
Szczyrk wraz z Wisłą, Ustroniem, Brenną i Istebną tworzą Beskidzką Piątkę promującą walory pięknego Beskidu Śląskiego.
Atrakcje okolicy:
– świetne miejsce do uprawiania turystyki górskiej pieszej i rowerowej. Okoliczne grzbiety górskie to: Skrzyczne (1257 m n.p.m.), Klimczok (1117 m n.p.m.), Skalite (863 m n.p.m.), czy pasma Kotarza (965 m n.p.m.), przez które poprowadzone zostały malownicze szlaki turystyczne.
– Ścieżka nad Żylicą – zmodernizowany deptak nad Żylicą oraz ścieżka pieszo-rowerowa to obecnie symbol pięknego Szczyrku. Służy ona mieszkańcom i turystom przez cały rok jako świetne miejsce rekreacji. Ścieżka rozpoczyna się przy Urzędzie Miasta i biegnie wzdłuż rzeki Żylica do placu w Centrum, a dalej pod Skocznią „Skalite” oraz Centralnego Ośrodka Sportu aż do Buczkowic. Główną ulicę Beskidzką i ścieżkę nad rzeką łączy pięknie odremontowany plac z nowoczesną fontanną, stanowiący obecnie centrum Szczyrku.
– Sanktuarium św. Jakuba Apostoła w Szczyrku, ul. Kolorowa – jadąc główną drogą – ulicą Beskidzką, na wzgórzu wśród drzew zobaczyć można najstarszy i najcenniejszy zabytek w Szczyrku – kościół Św. Jakuba – drewnianą świątynię z 1800 roku, leżącą na Szlaku Architektury Drewnianej województwa śląskiego.
– Na przełomie lipca i sierpnia w Beskidzie Śląskim i w Beskidzie Żywieckim odbywa się ciekawa impreza plenerowa nosząca nazwę Tydzień Kultury Beskidzkiej. Impreza ta narodziła się w Wiśle już pół wieku temu i od tamtego czasu odbywa się tutaj każdego roku. Z roku na rok obejmuje też inne beskidzkie miejscowości – Szczyrk, Żywiec, Istebną, Bielsko-Białą, Ujsoły, Maków Podhalański, a nawet Oświęcim. Ta folkowa impreza trwa zwykle około 10 dni.

Informacje o wydarzeniu
 43-370 Szczyrk, Polska
 Jogostan
 +48 605 088 660, +48 790 203 207
 kontakt@jogostan.pl